Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most már a Jófogás GLS is...

Most már a Jófogás GLS is megszűnt?

Figyelt kérdés
Először megszűnt a DPD a vaterán, most megszűnik a GLS a jófogáson. Akkor kivel szállíttasson az ember?

2020. jan. 18. 17:47
 1/6 Harangozó Csaba ***** válasza:
Úgy tűnik sikerült a Foxpost-tal szerződést kötniük ( ami olcsóbb, mint a GLS s talán gyorsabb is, legalább csomagautomatákba, ha házhoz nem is. ) Nekem feltűnik a Foxpost opció a hirdetéseknél, egy bizonyos eladási összeg felett...
2020. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Én most bútorokat nézegetek, vevőként.

Csak annyit látok, hogy házhozszállítás 2390 Ft.

Eddig is ezt láttam.

Nekem mindegy, ki hozza házhoz.

De miért számít ez? Házhozmennek, az eladó nem fizet semmit, teljesen kényelmes neki.

A vevő meg fix díjat fizet, nem mindegy, milyen kocsi hozza ki?

Nem kötekedek, csak tényleg nem értem.

2020. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ezért nem érted:

A Foxpost nem veszi fel háznál hanem csomagautomatába kell vinni és ott feladni, valamint előre kell fizetni a szállítást.

Egyébként nem szűnt meg teljesen Jófogáson a GLS háztól-házig csomagküldés, csak innentől értékhatárhoz kötik. JELENLEG 12000 Ft-ig Foxposttal lehet küldeni, afelett GLS-el.

2020. febr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Épp ma délelőtt linkeltem be a másik kérdéshez (gondolom ott is veled beszéltem), hogy továbbra is van háztól házig 2400 Ft felett, a honlap ugyanígy írja, és példát is linkeltem.

Egy 5000 Ft-os asztal, ott a háztól-házig lehetőség 2390 ft-ért.

2020. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már nem mindegyik kategóriában lehet, görgesd végig a kategóriákat, hogy melyikre érvényes:

[link]

2020. febr. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt azért hozzátenném a foxposttal az még a gond hogy a legtöbb városban/faluban még nincsen automatájuk, így aztán a csomagot még utaztatni kell az automatáig,ráadásnak a csomagméreteket erősen behatárolják az automata fiókméretei.
2020. febr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!