Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok bizonyos dolgokhoz...

Szoktatok bizonyos dolgokhoz nyúlni ha nagyon magatok alatt vagytok? (alkohol, drog) vagy mivel foglaljátok le magatokat anélkül hogy mondjuk letompítanátok az agyatokat valamivel hogy ne fájjon semmi?

Figyelt kérdés
Mostanában elég depressziós vagyok nehéz elütni vmivel is az időt mert nemsokára megint előjön minden.Olyan kilátástalan helyzet =(.Félre ne értsen senki nem akarok öngyilkos lenni, szeretek élni de mostanába nem találom a helyem nemtudom hogy lehetne jobb egyszerűen :S balul sül el minden amiben reménykedtem vagy amiket megpróbáltam. Tudom én is voltam hibás de mintha már nem lenne több esély az élettől. = (nem akarom hogy így legyen
2010. júl. 22. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

magamhoz szoktam nyúlni


ha érted mire célzok

2010. júl. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
alkoholtól csak 1-2óráig érzed jobban magad vagy még addig se, utána részegen, józanodva, majd másnaposan csak még rosszabb lesz mint egyébként... drogról nem tudok nyilatkozni, de sztem az is hasonló lehet, csak még pluszban az miatt is szar kedved lesz hogy elkezdtél drogozni
2010. júl. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem. Ha megpróbálok koncentrálni vmire, az lefoglalja az agyamat eléggé. Kötögess vagy wowozz
2010. júl. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Inni szoktam, de szerencsére tudom hol a határ, szoktam betyárrészeg lenni, de még olyankor is tudok tisztán gondolkodni, tehát nekem az alkohol nem gond. Másnapos sem leszek tőle.

Drogot soha nem próbálnám ki, mindegy mennyire lenne szar a helyzetem és neked sem ajánlom.

Hogy mivel foglald le magad azt nem tudom mert minden ember más, én szerencsére könnyen el tudom felejteni a problémákat, és csak akkor foglalkozom velük amikor annak van az ideje. Szerintem keress valami hobbit, amit szeretsz csinálni, sportolj, iratkozz be egy nyelvtanfolyamra, vagy valami ilyesmi.. Ezekből még hasznod is származik, lefoglal, lesz célod.

2010. júl. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát én is voltam így , aztán először nekiáltam piálni . egy darabig jó volt . egy pizzériában dolgoztam ahol 7végén bulik voltak . főnököm fél alkesz , nem kellett 2 szer kérnem tőle egy korsó sört munkaidőben , de aztán kezdtem tőle kicsit bekattanni , meg full stresszesebbnek tünt minden , aztán mikor már majdnem alkesszá váltam , sikerült füvet szereznem , és nekem jobban bejött mint az alkohol , főnökömnek is tetszett a hozzáállásom amikor betépve mentem dolgozni ( Ahhaaaaa , persze , jaaaa , az jóó lenne hehe ) nem tom miért , de azt mondta normálisabb vagyok mint szoktam lenni . aztán elkúródott minden , bezárt a pizzéria , főnőköm , szép pénzel becsapott engem ( ma már nem haraggszom rá miatta , veri az isten rendesen ) aztán még több fűű , és ez ment másfél évig , csak alkalmi munkahelyek és a munkaügyi központ között vándoroltam. egy szép napon , már nem is tudom hogy hogyan , de asszem a tv-ben láttam valami vallási műsot , és úgy döntöttem nekiállok hinni istenben . Gondoltam nincs vele veszteni valóm , és full mindennap elmondtam magamban ( imaszerüen , de mégsem ) , hogy mit szeretnék , miben segítsen nekem az isten , vagy a teremtő , vagy budha , vagy akármi is , ami meghalgat és képes segíteni rajtam . hittem benne , hogy meghalja az imám , és egyszer csak néhéány 7 mulva már összejöttek a dolgok , Megcsináltam egy német nyelv tanfolyamot , lett végre munkám, és annyit keresek , mint még előtte soha szakácsként , kevesebbet költök drogra és kevesebbet is drogozom ( jóval kevesebbet ) akikről azt hittem , hogy barátaim , rájöttem , hogy csak érdekemberek sunyimódon megbujva szipolyoztak , de már nem tudnak :D

Én nem akarlak megtéríteni , mert szerintem nem az a lényeg , hogy miben hiszel , hanem , hogy hiszel-e valamiben , és hogy kész vagy -e áldozatot hozni , annak ellenére , hogy már eddig is sokat adtál.

Ha hiszel abban , hogy jó irányba változhatnak a dolgok , akkor meglátod azt is , hogy mit kell tenned azért , hogy meg is változzanak .

Ha nem tudtam segíteni , akkor bocs , hogy raboltam az ídődet , de én a legjóbb szandékkal írtam le minden betűt .

22/f

2010. júl. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt tudom, hogy ma este alkoholhoz fogok nyúlni. Egyszerűen csak összejöttek a dolgok, és ma jutottam el oda, hogy engem már nem érdekel semmi.
2010. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,megpróbálok én is pozitív irányba gondolkodni és remélem nekem is bejön
2010. júl. 22. 15:04
 8/8 anonim válasza:
A csoki boldogságot okoz állítólag. Ha nagyon stresszes vagy akkor maszturbálj, az ellágyít és kellemes is, így nem leszel ideges hanem ellazulsz. Próbálj optimistán gondolkodni. Barátnők/barátok? Menj el velük valahova, kapcsolódj ki. Ha van álmod, akkor minden jó, mert arra törekedsz, hogy az az álom valóra váljon. Hidd el, tapasztalaból beszélek. Imádkoztam istennek mikor anno öngyilkos akartam lenni. Lett hitem! Erősebb magabiztosabb lettem. És van egy álmom. E nélkül mit is ér az ember? Mosolyogj! Ha az élet padlóra küld, állj fel, csapj a seggére és fuss. :D :)) Szórakozd ki magad ne gondolj a rosszra! Nem tudom hány éves vagy, de nem is ez a lényeg. Higgyj!
2014. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!