Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megbízzak a Team Fortress 2...

Genji08 kérdése:

Megbízzak a Team Fortress 2 trade botokban?

Figyelt kérdés

#TF2 trade
2020. jan. 20. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A bot semmi mást nem csinál, csak egy cserét hajt végre. Megmondják neki hogy mit mire, és azt elvégzi.

Gond akkor lehet, ha például a Steam rendszerét megkerülve történik csere vagy értékesítés, és te úgy adsz át a botnak valamit, hogy cserébe nem kapsz semmit (mert azt egy harmadik félnél fizeted ki például). Ilyenkor ha ellopják a tárgyaidat, nem fog senki kártéríteni, és a support sem tud segíteni: önként adtad át a tárgyaidat és hagytad jóvá a cserét.

2020. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én szívesen bíznék bennük csak olyan történeteket hallottam hogy lehet hogy mögötte egy ember áll meg ilyesmi
2020. jan. 20. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden bot mögött kell állnia valakinek, aki konfigurálta és hozzáfér a fiókokhoz szükség esetén. A bot csak egy eszköz az automatizáláshoz, ugyanúgy emberek között történik a csere. Gambling, szerencsejáték és hasonló oldalakkal én nem próbálkoznék, az tiltva van és bármikor bannolhatják a botokat. Ha beraksz valami oldalra skineket hogy az legyen a fizetőeszköz, akár az egészet elvesztheted. Arról nem beszélve hogy több tucat olyan adathalász "gambling" oldal van, ahol bejelentkeztetnek majd el is lopják a fiókodat.
2020. jan. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én a trade.tf oldalon tradeelnék a botokkal csak nem tudom mennyire biztonságos
2020. jan. 20. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!