Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez az All in one cucc?

Mi ez az All in one cucc?

Figyelt kérdés
A tesiteremben találtam valami karmesterpálca szerűséget. Legalább is először annak néztem, de ahogy közelebb mentem hozzá azt láttam, hogy valami mutogatópálca. El kezdtem vele vezényelni erre szétnyílt. Arra kezdtem gyanakodni hogy valami kis nunchaku vagy mittoménmi. Valami durva önvédelmi fegyver az biztos, mert a végén kis üvegszilánkok vannak, amik beleálltak a kezembe és ha megnyomom nagyon fáj. Am ez a rúd úgy néz ki hogy teljesen fekete, csak a közepén van egy vas rész, ahol szét tud nyílni, és a rúd belsejében pedig eg gumi van amitől úgy mozog akár egy nunchaku.

#fegyver #nunchaku #mutogató #aztacsuhajjamegamindenségit
2020. jan. 20. 17:02
 1/4 anonim válasza:
77%
Ezt csak hallucináltad.
2020. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fénykép?
2020. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én egy idióta voltam. Ez a dolog egy sátornak a tartórúdja. Kicringeltem magamon, hogy ilyet kiírtam gyk- ra.
2020. szept. 21. 18:46
 4/4 anonim ***** válasza:
NP
2020. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!