Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » GTA 5-ben miért nincs több...

GTA 5-ben miért nincs több feladat amikor azt írja, hogy még csak a 36%-a van kész?

Figyelt kérdés
olvastam valahol, hogy fel kell hívni valakit, én felhívtam mind a három karakterrel mindenkit

2020. jan. 21. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A játékban vannak olyan cooltime-ok, ami során két küldetés között el kell telnie bizonyos időnek, hogy folytathasd a sztorit. A 36% kevés, a sztori befejezésével 61%-ig lehet jutni. A maradék 39% a mellékküldetések, gyűjtögetések és egyéb elvégzendő minifeladatok.
2020. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

én kb 5:20-nál tartok

[link]

2020. jan. 21. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Van olyan is h menekülő autót kell küldi előtt leparkoltatni és utána hívni általában Lamart vagy Michaelt.

Ha nagyon elakadtál nagyon sok végigjátszás van font youtubon, kis keresgélés után szerintem megtalalod benne hol tartasz te. Vagyis én anno youtubot néztem amikor elakadtam.

2020. jan. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!