Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan használjam a leghatékon...

Hogyan használjam a leghatékonyabban a kézi marok erősítőmet? Addig még bírom és nyomjam minél gyorsabban mint a hülye? Vagy milyen sebeségel? Az a lényeg h elfáradjak? Ugyanez a sulyzózásal is! Hogyan? A sulyzózás karra megy bizepszre)

Figyelt kérdés
2020. jan. 24. 18:44
 1/4 TappancsMancs ***** válasza:
A "Sport, mozgás" kategóriában a "Testépítés" alkategóriában kellene erről érdeklődni, ott biztosan vannak akik jó tanácsokat tudnak adni a kérdésedben.
2020. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ezen hogy took változatani?

ha kiirom pl a egyééb kérdésbe ondenki lása?

2020. jan. 24. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy miért veszed meg ha még ki sem tudod tanálni. Nah. Minnél erőssebbe teljesen nsomd össze tartsd úgy 3-5 másodpercig majd ismételd ezt 20x. Majd később emelheted. Ha álíthatós van akklr a legkisseben menj végig ahogy mondtam aztán jöhet az egyre nagyobb stb.
2020. jan. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kaptam ajádékba
2020. jan. 25. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!