Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzés lánynak lenni?

Milyen érzés lánynak lenni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 26. 01:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit bővebben kifejtve?


Pl ha én megkérdezném, hogy milyen érzés fiúnak lenni, akkor te mit válaszolnál?

2020. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Például több gondot éreznek-e a lányok mint a fiúk?
2020. jan. 26. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondok amik így hirtelen eszembe jutottak:


A menstruáció léte. Még ha esetleg nincsenek is görcsök, nem a legkényelmesebb pl egy kiránduláson azt lesni, hogy hol lehet betétet cserélni, vagy azon parázni, hogy átütött-e. Én meg pl voltam úgy a tengeren 6 napos táborban, hogy első nap pont megjött. S a tampon se tart míga világ s 2 nap...


Az hogy mindig kell vigyázni a mellekre. Pl 3.-ig kézilabdában a kapus szinte mindig én voltam. Ment is meg minden, de mivel hamar lezdtek nőni a melleim, inkább nem mentem többet. Vagy pl (félig) hason csak kispárnával tudok aludni, mert hanem sehogy se kényelmes a fekvés, mert nyomódik a mellem.


Az elvárások: pl egy fiúnak simán lehet szőrös a lába nyáron, de egy lányt már nagyon megnéznének ezért.



De van pozitívum is: a lányok feltűnésmentesebben tudnak masztizni. :)

2020. jan. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!