Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnek igazsagos?...

Hogyan lehetnek igazsagos? Melyik lanynak adjam a csizmat?

Figyelt kérdés

Egyik hirdetos oldalra felraktam egy csizmat.Ket lany erdeklodott iranta,de az elejen meg nem gondoltam volna,hogy mind a ketto komolyan el is vinne.

Aztan most jutott el a dolog,h mind a ketto irta,h kuldene a penzt.En meg mondtam nekik h megerdeklodom a pontos posta koltseget.Igazsagos szeretnek lenni igy nem tudom,hogy melyiknek adjam el.Most mindketto a koltsegre var...


Koszonom a valaszokat! :)



2013. dec. 11. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha jól értem egy pár csizmáról van szó. Akkor pedig meg is van oldva a probléma.
2013. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen jol erted. Hogy lenne? Egy csizmat hogyan kuldjek ket kulonbozo lanynak???
2013. dec. 11. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Bután csináltad. Rögtön, amikor megkaptad a második érdeklődő levelét, arra már azt kellett volna válaszolni, hogy a csizmára már van érdeklődő, de ha annak mégsem fog kelleni, akkor viheti ő. Nem szokás egyszerre több embernek értékesíteni egy árut. Egyébként nyilvánvalóan annak jár a csizma, aki legelőször írt neked. :)
2013. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna h mind a ketto komolyan erdeklodik ezert nem irtam meg amit mondtal.Amugy kezdo vagyok maskor jobban figyelek...
2013. dec. 12. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt most komoly??

Annyi információt adtál meg,hogy van egy pár csizma amire van két éreklődő is..és most ennyi információból nekünk kéne memgondani,hjogy melyik csajszinak add oda a csizmát?xD

hátjóó..vannak még fura emberek.

Amúgy ,csak,hogy a kérdésedre is válaszoljak..szerintem add oda a barna.Csak mert én is barnahajú vagyok..

(kb ennyi logika volta te kérdésedben is..:P)

2013. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
barnának* szorri
2013. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves Utolso! :)


Igen,kepzeld komoly. :D Igazsagos szeretnek lenni ket emberrel szemben.

A kommented utan en egyertelmuen inkabb szokere tippeltem volna...;)


Ha nem tetszik a kerdesem nem kell olvasni es ilyen modon kommentelni ilyen egyszeru. :)

2013. dec. 13. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!