Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell ügyfélkaput nyitni?

Hogy kell ügyfélkaput nyitni?

Figyelt kérdés
Az ügyintézés honlapján megvan, hogy hol van, az időpontfoglalás viszont már nem jön össze. Beütöm a megyét, a kívánt kormányhivatalt, mindent, azután átirányít egy olyan felületre, ahol már bejelentkezni kell. De nekem ez igen nehezen megy, mivel még nem regisztráltam! Tehát visszavisz a regisztrációs lapra, és egy gyönyörű ördögi kört kezdünk el újra. Mit nézek be ennyire?

2020. jan. 28. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Első alkalom személyes megjelenést igényel - ha más mód nincs az időpontfoglalásra (pl. telefonon), akkor kénytelen vagy bemenni és kivárni a sort. Az időpontfoglalás már azoknak szól, akiknek van ilyen fiókjuk, és be tudnak lépni.
2020. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Ha jól értelmezem, akkor ügyfélkapu regisztrációra szeretnél online időpontot foglalni.

E̲z̲ ̲a̲z̲ ̲e̲g̲y̲e̲t̲l̲e̲n̲ ̲ü̲g̲y̲i̲n̲t̲é̲z̲é̲s̲,̲ ̲a̲m̲i̲r̲e̲ ̲r̲e̲g̲i̲s̲z̲t̲r̲á̲c̲i̲ó̲ ̲n̲é̲l̲k̲ü̲l̲ ̲i̲s̲ ̲l̲e̲h̲e̲t̲ ̲i̲d̲ő̲p̲o̲n̲t̲o̲t̲ ̲f̲o̲g̲l̲a̲l̲n̲i̲.

Valóban, most rosszul működik, de ki lehet cselezni.


[link]

• │Ügyintézés│-re kell kattintani.

• Az Ü betűre kell kattintani.

• Az Ügyfélkapu – Regisztrációra kell kattintani.

• Használom a szolgáltatást • →

(Itt írja, hogy e̲-̲s̲z̲e̲m̲é̲l̲y̲i̲v̲e̲l̲ ̲o̲n̲l̲i̲n̲e̲ ̲i̲s̲ ̲l̲e̲h̲e̲t̲ ̲r̲e̲g̲i̲s̲z̲t̲r̲á̲l̲n̲i̲.)

• IDŐPONTFOGLALÁS

• okmányiroda / kormányablak és ügy kiválasztásával • →

• Válasszon megyét! Az elsőt választottam, Bács-Kiskun megyét.

• Válaszon okmányirodát / kormányablakot! Az elsőt választottam, Bácaalmást.

• Válasszon ügycsoportot! Ügyfélkaput választottam

• Válasszon ügyet! Ügyfélkapu regisztrációt választottam.

• Tovább az időpont kiválasztásához

• Ön egy második generációs … bla bla bla… Tovább

► És itt a hiba: meglévő ügyfélkapu regisztrációval kéne belépni ügyfélkapu regisztrációhoz. Hát, addig ne vegyenek levegőt, míg ezt meg nem lehet tenni. ◄

De én csakazértis folytatom, és a hibás működés ellenére lehet időpontot foglalni. Átlépek arra az oldalra, ahova neki kellett volna. És kiderül: ott megjelennek a már kiválasztott adatok.

Mutatom:

[link]

Képen: [link]

• Bejelentkezés ügyfélkapu nélkül │Tovább│

Képen: [link]

Ott van: Névtelen felhasználó. És hurrá! Ott van a már kiválasztott bácsalmási kormányablak.

• Az Ügyfélkapu-regisztráció előtt körbe kattintás.

• Majd │KIVÁLASZTÁS ÉS TOVÁBB AZ IDŐPONTVÁLASZTÁSRA│ kattintás.

Képen: [link]

• Kattintással lehet időpontot választani. Ha nem jó az adott hét, akkor lehet a │KÖVETKEZŐ HÉT│-re kattint(g)ani.

Ezekkel már magadra hagylak, nem akarok feleslegesen időpontot foglalni.


Fontos!

Fel kell jegyezni az időpontot és a kapott sorszámot. Ha nem teszed meg, elvész.

Ezzel a sorszámmal fognak hívni, úgyhogy nem kell sorszámot kérni a kormányablakban, okmányirodában. Jól ki szokott tűnni a hívótablón, mert a helyben kapott sorszámok többjegyűek szoktak lenni, az itt kapott meg 1-2 jegyű (bár itt még elétesznek sok nullát, a hívótablón nem szoktak).

2020. jan. 29. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Atya ég, második, ölellek, puszillak, imádlak, zseni vagy! Köszönöm köszönöm köszönöm!
2020. febr. 1. 09:02
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
E személyivel otthonról is lehet nyitni. Gondolom már utána vagy, de hátha segítség másnak.
2020. febr. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!