Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A transformers 4-ben miért...

A transformers 4-ben miért nem a régi szereplők voltak?

Figyelt kérdés
Pl engem nagyon zavart h nem a régi szereplők vannak,legalább találtak volna ki valamit hogy miért nem de csak így random más szereplőkkel magyarázat nélkül ezt nem értem.Az előző(3. részben)se mondtak semmit hogy esetleg valahogy kiírják őket a történetből,én az 1.három részt nagyon nagyon imádtam a 4.-el sincs bajom csak fura

2020. jan. 28. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A 'tortenet' szempontjabol az se lett volna zavaro, ha harom hutoszekrenyt maszkiroznak embernek es animaljak oket. A vilagon senkit se erdekelt a 'szineszek' jateka, csak a lehetetlenul ide-oda csavarodo, a fizika es kb. minden mas tudomanyag torvenyeit athago modon atvaltozo robotok meg a tuz, robbanasok, akcio. Vizualis ragogumi, amiben voltak humanoidok is, diszletnek.
2020. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért mert amikor az első részhez kötötték a szerződéseket akkor csak 2-3 részhez kötötték ki fixárasan a folytatásért járó gázsit és a 4. részre már nem tudtak velük megegyezni. Szereplőt általában ezért cserélnek - nem tudnak a gázsiról megegyezni.
2020. jan. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!