Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a neve annak a régi Transfo...

Mi a neve annak a régi Transformersz mesének? (Többi lent)

Figyelt kérdés

1996-2004 között valamikor mehetett és arra emlékszek hogy cybertron ugye a bojgójuk is átalakult benne meg Megatron magára épitett valami erősitést az űrbe cybertronnál :) (Cartoon network-ön ment anno) Nagyon megköszönném ha segitenétek :D

(Helyesírási hibáért sorry :D )



2012. júl. 28. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Transformers Energon? Csak ezt az egy Transformers mesét tudom, és ez ment a Cartoon-on
2012. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon széééépen köszönöm :DDDD OMG régi szépidők :) ez jött be a legjobban akkoriban :D még 1x köszi :)
2012. júl. 28. 23:19
 3/8 anonim válasza:
Transformers Energon
2012. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Még egy ment, de nem túl sokáig és teljesen össze meg vissza bár én abba szerettem bele a legjobban akármennyire is pocsék és ócsárolják. Transformers Cybertron is ment egy darabig... Abban ugye az egész galaxist meg kellett menteniük az autobotoknak egy fekete lyuktól és emellett külön Üstökös is hátráltatott mindenkit. Remélem erre gondoltál - mert ebben valóban az Elem angol nevén Primus átalakult :) szerintem erre gondoltál :)
2012. júl. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Bocsi totál beleéltem magam XD a Transformers Cybertronra gondoltál szerintem :) :) :) :) :)
2012. júl. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
előző kettőt én írtam XD XD XD bocsi, hogy folyton írogatok!
2012. júl. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megerősítem, a Cybertron-ra gondolhatsz. Egyedül abban alakult át a bolygó robottá.


Igaz, az kicsit később ment a TV-ben, szóval talán az Energon is szóba jöhet, csak ugye abban nem alakult át a bolygó.

2012. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen energont már végignéztem mindet most kezdtem el a másikat is :DD köszi szépen mindenkinek :)
2012. aug. 5. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!