Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit csinál a mai napon?

Ki mit csinál a mai napon?

Figyelt kérdés
2020. jan. 29. 05:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos. Munka, majd pihenés.
2020. jan. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Deák Dominik 2020 ***** válasza:

Nem dolgozom ma, úgyhogy vásáráolok, metr kell pár ruhadarab, délután talizom az egyik rokonnal.


Közben filmezés, játék.

2020. jan. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kimegyek az erdőbe nézelődni,ilyenkor sok érdekességet lehet látni.
2020. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Munkahely...


3. Milyen érdekességeket?

2020. jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. Pl; most ugye hó van és lehet látni a vadak nyomait merre jár, hol van a vackuk, kotorékuk,stb a madarak fészkei alatt az elszórt mag,eleség maradványokat én is etetem őket és látom hogy jól vannak, és hol laknak ilyenkor szép képeket lehet készìteni ügyelve hogy ne háborgasuk őket! És ürüléket is könyebb találni ha tudod merre jár a vad, abból meg megtudhatni pár infót az egészségéről.
2020. jan. 29. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:
én sorit néztem suliban voltam ünnepeltük a nővérem szülinapját és bosszankodtam mert nem jut eszembe amit tegnapelőtt álmodtam
2020. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!