Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek eze alapján mièrt...

Anika2225 kérdése:

Szerintetek eze alapján mièrt nem ír ha azt mondta írni fog?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki èrdeklődött felőllem mivel meg tetszettem neki ès egy közössègi oldalom fel keresett meg talált ès ír.Kèrdezte foglalt e vagyok vagy szingli.Mondtam hogy foglalt szóval őszintèn elmondtam hogy foglalt vagyok de rossz kapcsolatban èlek.Elêggê jól elbeszŕlgettünk ő is azt mondta.Mrg hogy biztos irni fog mèg nekem.Nem írt èn nem bírtam ki ès rá írtam hogy van ès mi újság.Ès hát elèg hivatalossan vàlaszolt nem volt olyan komunikálós kedvèben mint múltkor.Azóta ő se ír ès èn sem Azt hozzá tennèm hogy pedig azt mondta biztos írni fog.Illetve hogy meg hívott egy kávŕléra is de èn gondban voltam mert párkapcsolatban vagyok igaz hogy rossz kapcsolatban de hát mègis.
2020. febr. 1. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel van valakid kerül..
2020. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na jó, másodszorra talán értem. Én se kezdenék veled ha kapcsolatban vagy, ha jó ha rossz. Szakíts és írd meg a srácnak.
2020. febr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azert nem keres, mert megirtad neki, hogy kapcsolatban vagy, raadasul rosszban.
2020. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!