Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek szép név a Luca?

Szerintetek szép név a Luca?

Figyelt kérdés
Ez a nevem de nagyon utálom már kiskoromtól kezdve... Szóval gondolkodtam hogy megváltoztatom de nem vagyok benne biztos mert még csak 14 vagyok ezért talán változik majd a véleményem. Mondjuk eddig nem úgy néz ki. Nektek tetszik a név?
2010. júl. 22. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, egy kislány jut róla eszembe, aki egy hatalmas réten láncot fon a virágokból :)
2010. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. :/
2010. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon. De nekem is egy kislány jut róla eszembe. De ahogy észre vettem, csak "pár" éve lett fölkapott, így azok a Lucák, akiket ismerek még gyerekek, valószínűleg ez az oka.

Tudom milyen érzés nem szeretni azt a nevet, amin mindenki hív. Egyszerű megoldás lehet ha van második kereszt neved. Én kb. 18-19 éves koromtól, akár hányszor új közösségbe kerültem, akkor a másik nevemen mutatkoztam be. 4-5 év telt el azóta, és ez olyannyira bevált, hogy most már csak a családom hív a "régi" keresztnevemen, meg néhány ritkán látott ismerős :)

2010. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik.

Egyik név sem tetszik amiben c betű van.:S

De ez szubjektív, valakinek tetszik valakinek meg nem.:D

2010. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tetszik egyáltalán.
2010. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
sztem szép:) és ne akard lecserélni:)
2010. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik, látom neked sem, de szerintem teljesen mindegy mi az ember neve... senki nem fog megverni, felgyújtani, stbstb, a neved miatt
2010. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem tetszik a rucához hasonlít ami a kacsa nyelvi szinonímája
2010. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is Luca vagyok és nagyon szeretem a nevem. Olyan dallamos :)
2010. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. A suliban a negyedik osztályban van két ikerlány, az egyiket Lucának hívják. Ő jut róla eszembe.
2011. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!