Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lenne egy Halál listám,...

Ha lenne egy Halál listám, (amibe beleírod valaki nevét és ismered az arcát, akkor meghal) Vajon mennyi esélye lenne a rendőrségnek rámgalálni?

Figyelt kérdés

Szerintem lehetetlenség. Persze nem úgy, ahogy a Death Note-ban....

A hírekből bármit megtudhatsz, egyszerűen az egész Földet kéne átkutatni, hogy valaki rámtaláljon....



2020. febr. 2. 17:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne, akkor óvatosnak kell lenni. Például a közeledben lévő emberek ne haljanak meg. Egy-kettő beleférne, de az gyanús lenne ha sokan egy hónapban, mondjuk. Egyszerűsítve láthatatlanul kellene ölnöd. Így fel sem tűnne a rendőrségnek. Hiszen naponta rengetegen halnak meg. Nem tűnne fel senkinek. (Max. ha nem egy osztályt vagy nagyobb közösség halna, tűnne el)
2020. márc. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tűnne fel senkinek a való életben.
2021. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Még ha fel is tünne, amig elrejted a listát jó vagy, alibid mindig van hiszen ott se kell lenned, elég ha munka közben leirod vagy valami szerintem soha nem kapnának el.
2021. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!