Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy nevezik az ilyet, aki...

Hogy nevezik az ilyet, aki sok mindennel foglalkozik? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

szóval, hogy nevezik azt, ha egy személynek a vállalkozása belül sok mindennel foglalkozik, főleg a kézzel készült használati tárgyakat készíti? pl egyszerre rajzokat, ékszereket, növényeket, kerámiákat, plüss állatokat egy helyen.

pl, ha valaki illusztrátor, akkor a nevük mellett odaírják hogy illusztrátor, vagy ha keramikus, akkor keramikus a nevük mellett, és így tovább. de ha valaki egyszerre sok dologgal foglalkozik, arra hogy mondják?

remélem nem túl bonyolultan írtam le, ebben a témában nem vagyok gyakorlott.



2020. febr. 3. 22:55
 1/7 anonim válasza:

Én erre univerzàlisat szoktam mondani de csak viccből🤪

Pontosan szakszerű kifejezést nem tudnák mondani🧐🙁

👆🏽 De szerintem ezzel is lehet érteni a lényegét

2020. febr. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


"kézzel készült használati tárgyakat készíti? pl egyszerre rajzokat, ékszereket, növényeket, kerámiákat, plüss állatokat egy helyen."


Én kreatív kézművesnek nevezném. :)

2020. febr. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TappancsMancs ***** válasza:
Ha nem csak illusztrátor, hanem mindenfélét készít, akkor talán lehet úgy feltüntetni, hogy "kézműves" vagy "iparművész".
2020. febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:
Vagy szokták még simán felsorolni az szakágakat, amikben tevékenykedik. Pl: festő, író, szobrász.
2020. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dísztárgy készítő. Nem a definíció számít - ld. ha te sem tudod, akkor a vevőid sem fogják tudni. Nem ez, hanem hanem az árukészlet alapján keresnek rád a neten (a kirakatban meg úgyis látják, hogy mi van). Inkább válassz a vállalkozásnak, boltnak egy jó, kreatív fantázianevet.
2020. febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TappancsMancs ***** válasza:
Ahogy nekem tűnik a kérdező nem a vállalkozásnak akar nevet adni, hanem az árukon a készítőket akarja feltüntetni pontosabban.
2020. febr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget:) szerintem a kézműves jelző a legjobb erre.

igazából tudom miket adnék el, csak éppen a név amit választottam kicsit érdekes és fura, ebből a névből nem jön le semmi, hogy mi az amivel foglalkozom, ezért a választott név mellett adnék valami jelzőt, ami egy kis segítséget ad a vevőknek.

2020. febr. 5. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!