Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budán vannak kínai vagy...

Budán vannak kínai vagy 100forintos boltok?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, nemrég költöztem Budapestre. Otthon gyakran vásárolok az ilyen 100forintos jellegű boltokban, vagy kínai vegyesboltban ahol mindent kapni. Van Budán ilyesmi? Ahol nem csak élelmiszert árulnak hanem minden egyebet is? A Móricz környékén találtam egy kínai boltot, de ott csak élelmiszer meg ilyen háztartási vegyszerek vannak.

#Budapest #vegyesbolt #Buda #kínai bolt #kínai vegyes #100forintos bolt
2020. febr. 4. 09:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Tuti hogy van, de ha pl. a XI. kerületben laksz, akkor nem sokra mész vele ha a III. kerületben találsz ilyet... Mit akarsz egyébként venni? Ha több mindent akkor menj ki a Kőbányaira, vagy az Ázsiába (igaz a város túlvége lesz). S a google is a barátod :) (bár a legkisebb boltok nem lesznek fent)
2020. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!