Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki ismeri ezt a zenét?

Ki ismeri ezt a zenét?

Figyelt kérdés
A zene így hangzik hogy szerelem szerelem átkozott szerelem és cigányul és énekelnek benne vmi sukar san sukar san

2020. febr. 5. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Azt hiszem mára elég az internetből.
2020. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak nem egy fajgyülölő?😒🤔
2020. febr. 6. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, pusztán igénytelenséggyűlölő.


Te tán csak nem azért akarsz cigány zenét hallgatni, mert most az a menő. Meg hogy jajj, sajnáljuk szegény cigányokat és utáljuk a fajgyűlöletet, ez is ugye menő.


Szóval ezért, sokszorosan közhelyes cigó "zenét" (inkább álnép"zene"i jajjveszékelés) hallgatni elég gázos, tesó.

2020. febr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Istenem de imadom ezt a zenet
2020. márc. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

miért lenne menő egy ku*** régi szám???🤣🤣🤣nekem ez egy régi kedvenc számom😌

De már meg találtam🙃 és én is imádom ezt a zenét😌😌

Akit ha érdekel itt a link erre a számra gondoltam: [link]

De már megszoktam,hogy itt az emberek szeretnek okoskodni,és szeretnek minden kib*** posztba bele kötni mint,hogy vmi értelmest válaszolnának🙃🙂de mindegy

2020. márc. 29. 10:48
 6/6 A kérdező kommentje:
És szerintem nem gáz,hogy vki cigány zenét hallgat 😂😂😂istenem az ilyen emberek miatt utálom a gyakori kérdést🙂🙂
2020. márc. 29. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!