Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 25 eves no 165 cm magassaghoz...

TM9425 kérdése:

25 eves no 165 cm magassaghoz az 58 kg kevesnek szamit? 77 kg voltam fel ev alatt fogytam ennyit, es most a kornyezetem szerint sovany vagyok, pedig reg ereztem ilyen jol magam mjnt most.

Figyelt kérdés
Jobban odafigyelek az etkezesre, elhagytam a cukrot, lisztet persze azert szoktam bunozni, 3 honapja tartom a sulyom erofeszitesek nelkul, szerintem minden rendben de azert jol esne a biztstas hogy nem ment el az eszem mert lassan belem beszelik az emberek. Valaszokat koszi elore is.

2020. febr. 5. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt számok alapján nehéz megmondani, de ha csak a számokat vesszük, ez egy teljesen normális súlynak tűnik

De ha te jól érzed magad a bőrodben és erőfeszítés nélkül simán tartod ezt a súlyt, akkor ne hagyd, hogy másik beléd beszéljek a saját véleményüket, amivel amúgy nem értesz egyet!

(Amúgy a BMI szerint normál testsulyod van, bár szerintem az csak egy hulye átlag, de úgy tűnik jelen esetben tényleg jó)


Akik azt mondjak, hogy sovány vagy, szerintük hány kg-t kellene hiznod?

Amúgy lehet azért látnak soványnak, mert a 77 kg-hoz képest tényleg “sovany” vagy, de ha meg csak a jelenlegi alakodat nézik, és nem viszonyítják a korábbi súlyodhoz, akkor nem kellene annak látni

2020. febr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A számok alapján teljesen rendben vagy, átlagos testalkattal. Bár fél év alatt majd' 20 kg-t fogyni elég intenzív.

Egyébként "ideális" testsúly nincs, csak olyan szélsőérték (kórós soványság/túlsúly) amit el kell kerülni. A legfontosabb hogy elfogadd és jól érezd magad a bőrödben :)

2020. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem jó.
2020. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyáltalán nem, 164cm és 48 kg vagyok,és még így sem nevezném magam soványnak,inkább vékonynak
2020. febr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jó. Csak sajnos van pár ember aki zsigerből kimond mindent. Lehet, hogy nem rosszindulatból mondják, csak dicsérni akarnak, esetleg nem tudják szépen csomagolni az ilyen szövegeket. Vagy a legrosszabb, hogy irigyek rád, mert megtetted amit ők nem tudnak. Változtattál az életeden és most boldog vagy. Ez az utobbi dolog nagyon sok embert iritál, és mindent megtesz, mégha nem is szándékosan, hogy neked is olyan szar legyen, mint neki!

Szóval magasról tegyél rájuk. Élvezd az inkább az új külsödet! Hizni ne akarj, mert csak rosszabbul fogod érezni magad és a sértegetések ugyan úgy megmaradnak, max mást fognak mondani.

2020. máj. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!