Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van kedved filmekről beszélgetni?

Van kedved filmekről beszélgetni?

Figyelt kérdés
Elsősorban horror filmekről vagy rajzfilmekről szeretnék diskurálni, csak hogy a kritikákat összevethessem valakivel. Főleg fiúkkal -bocsi csajok. /Nem társat keresek csak beszélgetnék/
2010. júl. 23. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudjuk, hogy nem társat keresel, de ha azt írod, hogy "nem társat keresek", az azt sugallja, hogy te mégiscsak úgy gondolod, hogy olyan vagy, aki társat keres :D

Horrorfilmekről? Láttad azt, amiben valami srác meghalt, mert a nővérének a köldökcsinórja a nyaka köré tekeredett? Az egy röhelyes darab volt, jót nevettem :D

2010. júl. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül írtam oda, nem fordított pszichológiával próbálkozok :D egyébként még ha létezik is ez a film nem láttam. Bár gyanítom hogy csak irónia..
2010. júl. 23. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!