Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fültágító lyukat hogy tudok...

Fültágító lyukat hogy tudok beforrasztani? Vagy egyáltalán lehetséges?! (10mm és 6 éve van benne) 21/L

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, ekkora lyuk mar nem no be magatol. Kisebb lesz ugyan evek alatt, de ha teljesen el akarod tuntetni, ahhoz plasztikai sebesz kell.
2020. febr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Azt hogy 6 év után magától visszahúzódik azt kétlem

Baratnomnek volt 12 mm-es tagitoja 1 évig és az szépen visszahúzódott neki

Sajnos azt hogy 6 év után vissza megy-e azt Nemtudom de biztos hogy összébb fog húzódni

Ha meg szeretnéd hogy teljesen visszamenjen akkor össze kell varratni (elvileg nem vészes a dolog)

2020. febr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!:)

6 év alatt rengetegszer kivettem már aztán mégis vissza tettem mert hiányzott amelyik nem olyan régóta van benne az simán össze ment de a másik fulemben levő csak 4 mm-re,és ha nehezebb fulbevalot teszek bele kinyúlik.😏

2020. febr. 14. 06:52
 4/6 anonim válasza:

Szia! Érdekelne hogy azóta mennyire húzódtak vissza a lyukak a füledben..

Most én is kivenném a 6mm-es tágítokat 3 év után

(2-es válaszoló voltam :))

2021. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia:) az egyik ami rövidebb ideig volt benne vissza húzódott tudtam benne rendesen fülbevalót is tenni,viszont a másik ami 6 évig volt benne az 4 mm lett csak és minden fulbevalo lehúzta :/ ezért tegnap vissza raktam 😂💁🏽‍♀️
2021. aug. 3. 21:10
 6/6 anonim válasza:

Koszi hogy válaszoltál :)

Most 3 év után vennem ki a fuleimbol a 6mm-es tagitokat, szóval minden tapasztalat érdekel🤷‍♀️

2021. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!