Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minden introvertált úgy érzi,...

Minden introvertált úgy érzi, mintha a Marsról jött volna?

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem én a Szaturnuszról jöttem.
2020. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, még véletlen sem. Nekem eddig eszembe sem jutott, hogy nem a Földön élnék!
2020. febr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem másik naprendszernek tűnik...
2020. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2

Nyilvánvalóan átvitt értelemben kell ezt értelmezni.


Arra akartam célozni ezzel, hogy minden introvertált idegennek érzi magát ebben a világban?

2020. febr. 9. 18:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, egy INTROVERTÁLT nem érzi magát idegennek ebben a világban, amire te gondolsz, az a GÁTLÁSOS ember!

A kettö igencsak különbözik, mégha sokan össze is keverik a fogalmakat!

2020. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Itt nem a gátlásosságról van szó, hanem arról, hogy valaki teljesen őrültnek látja azt, amit mindenki normálisnak gondol, és emiatt úgy érzi, mintha egy teljesen más világból csöppent volna ide, ahol pl teljesen máshogy mennek a dolgok, máshogy viselkednek egymással az emberek, másról szól az élet, nem az önös érdekek érvényesítéséről. Egy olyan helyről, ahol mindenki együtt érez a másikkal, ahol az egész civilizáció egyetlen családként tekint önmagára.

2020. febr. 9. 20:22
 8/8 anonim ***** válasza:

"Itt nem a gátlásosságról van szó, hanem arról, hogy valaki teljesen őrültnek látja azt, amit mindenki normálisnak gondol, és emiatt úgy érzi, mintha egy teljesen más világból csöppent volna ide, ahol pl teljesen máshogy mennek a dolgok, máshogy viselkednek egymással az emberek, másról szól az élet, nem az önös érdekek érvényesítéséről. Egy olyan helyről, ahol mindenki együtt érez a másikkal, ahol az egész civilizáció egyetlen családként tekint önmagára."


Az ilyen NEM introvertált ember, hanem pszichikai beteg!


Ha nem ismered az introvertált szó jelentését, akkor ne használd!

2020. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!