Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen szinu a tukor?

Kérdések hasonló témákban: tárgy, tükor

febr. 11. 19:54  Privát üzenet  

A válaszok

Miért nem használod a keresőt? Több tucatszor feltett kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=milyen+sz%C..

Ha esetleg még a Google-t is megtanulod használni:

"milyen színű a tükör" első találata:

[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 11. 20:14 Privát üzenet
A tükör a zöld fényt egy picivel jobban veri vissza, mint az összes többit, ez azt jelenti, hogy a tükör valójában egészen halvány zöld színű.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 11. 20:15 Privát üzenet
Valószinű

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik.
# 3/5Időpont márc. 21. 16:13 Privát üzenet
Én mindig ezüstszínűnek írnám le, és ennek van is alapja, mivel ezüstnitrát az egyik alkotóeleme.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 26. 20:00 Privát üzenet
Amilyen tárgyat eléraksz, vagy amilyen színűre fested. Amúgy elvileg tényleg halványzöld, de az ezüstöt is el tudom fogadni. :)

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 26. 20:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezik arany szinu alufolia, vagy tudtok olyan chipszeszacskorol, aminek a belseje nem ezust, hanem arany szinu?
Egyszer álmomban lattam magam ahogy egy klippbe vagyok egy kek szinu poloban amin fekete foltok vannak egy feher szoveggel kb mas fel evre ra batyam be jon a szobamba es be hozta...
Vettem egy fodraszati probababa fejet amin tudok gyakorolni fonni. Szoke szinu a haja de szeretnek valami extremebbet. Pl: Lila, kek, zold. Szerintetek a rendes hajfestek befogja...
Milyen szinu a szemem?
14 karatos sarga arany gyuru par helyen foltokba feher szinu. Meg nem hordtam . Mitol lehet ez? Lehet hogy nem arany? Vagy feher arany volt es fujva lett ra a sarga? Egy nagy...
Szeretnem segitsegetek kerni. Megyek szulinapra szerintetek feher rovid ujju sotet kek 3/4 nadrag all folbirom venni egy turkez zold szandalt nagyon halvany nemoljan elenk szinu...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!