Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik ezek a kutyás képek...

Mik ezek a kutyás képek Facebookon?

Figyelt kérdés
Már nem tudom hányadik ember rakja fel, hogy ül háttal egy táj előtt és mellette van a hazikedvence, alatta a nevük és tényleg úgy nez ki mint a való életben a kutyája, az egész mintha egy rajz lenne. Idegesít hogy nem tudom, mert én is akarok ilyet csinálni.

2020. febr. 11. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Fel akarnak vágni vele, hogy jaj nekik van egy cuki kutyusuk, meg milyen szépek, és milyen jól mutatnak együtt a képen.


Tisztelet a kivételnek, mert van egy pár!

2020. febr. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
36%
Engem is érdekelne.😊
2020. febr. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
36%
Engem is érdekel😅😄
2020. febr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Melcsi23 válasza:

Nekem is nagyon tetszik, ezért utána kerestem és meg is találtam. :)

[link]

Megszerkeszted és csinálsz egy képernyő képet és utána tudod szerkeszteni a méretet. :)

2020. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Melcsi23 válasza:

Addig kerestem míg még egy szerkesztőt találtam, és talán jobb is mint az előző. :)

[link]

2020. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sikerült.:)
2020. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!:)
2020. febr. 14. 06:57
 8/9 anonim válasza:
Sziasztok. Körbevágás után mivel méretezitek át, mert eléggé homályos?
2020. febr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Melcsi23 válasza:
Körbevágás után maradtam a Paint-ban. Van ott egy olyan opció, hogy átméretezés. Én képpontban szoktam méretezni, mert ott a szélességet és magasságot is én adom meg, nem ő szabja meg. Rákerestem, hogy a face borítókép szabvány mérete mekkora, aztán azon értékek alapján méreteztem. Szép lett, nem homályos. :)
2020. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!