Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A távkapcsolatnak van értelme?

A távkapcsolatnak van értelme?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel kb egy hónapja beszélgettek de nem tudom mit tegyek mert 160km lakik tőlem meg van mikor nem ír szerintetek ennek így lenne értelme?
2020. febr. 12. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Semmi
2020. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:
Párkapcsolati értelemben csak egy ideiglenes és rövid távon. Amit írsz az lehet barátság, de másra nem jó, kivétel ha készül odaköltözni ahol te laksz, vagy minimum nagyon közelre. Mert hát kikerülhetetlen a kérdés, hogy így meg tudod-e ölelni... stb, stb.
2020. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem a távkapcsolatnak nincs értelme, hacsak nem vagytok mindketten feláldozó típusúak, akik akkor sem csábulnak el, ha más kerül a láthatárra, aki mindig előtted lenne való lényében, akivel szembe tudnál nézni, kezét megfogni, stb.. De szerintem nincs olyan ember, aki ne a húsvér embert választaná a bizonytalan levelezgetés helyett.
2020. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!