Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lenne értelme a távkapcsolatnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme a távkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot. Az a baj hogy 260km van közöttünk. Teljesen más mint a többi fiú,teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Nyíltan megmondta hogy szeret és én is neki. Csak a távolság miatt nem biztos hogy összejönnék vele.ő azt mondta, hogy nem érdrkli. Előző kapcsolatom is ilyesmi volt csak közelebb, de nem a távolság miatt ment tönkre. Nehezen tudnánk megoldani a találkozást főleg hogy engem nehezen engednek a szüleim és félek. 16l, 16f.

2018. ápr. 14. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Személyesen voltál már vele?


Kicsi rá az esély, hogy komoly legyen.

2018. ápr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
260 km? Ugye ezt te se gondolod komolyan...
2018. ápr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mo-on belul nincs igazi tavolsag. 260km nem veszes szerintem
2018. ápr. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én anno exemmel 19 évesen jöttem össze és 300-360 km-ert utaztam 2 hetente:)


Attól függ mennyire akarjátok megoldani a dolgot:)

2018. ápr. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben vagyok, de én 18 vagyok a fiú 1 évvel idősebb nálam.

Kb ugyanekkora távolság van köztünk. Engem se nagyon enged el anyu, bár nem meséltem még neki a fiúról...

2018. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem probaljatok meg. Mostani baratommal is tavkapcsival kezdtuk (100km) Nagyon nehez volt kibirtuk egy even keresztul jarkaltunk egymashoz minden hetvegen


Meg mindig egyutt vagyunk mar nalam lakik.

2018. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!