Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen rossz a videa?

Miért ilyen rossz a videa?

Figyelt kérdés
Baratnommel mindig akarunk filmezni, talalunk egy viszonylag jo filmet es bumm sehol nincs fent, vagy ha igen, hang nelkul vagy letiltott allapotba vagy nemtudom dee mindig van vele valami baj, ha esetleg van itt egy olyan ember aki barmennyire is köze van az oldalhoz kerem irjon, szeretnek beszelni

#film #Google #Videa #Mit adjak még meg?
2020. febr. 16. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Tanulj meg torrentezni, minden fent van jó minőségben, és nem tiltják le, mert privát oldalak mögött van a tartalom más felhasználók gépén tárolva, nem pedig nyílt neten.


Azért törlik és tiltják a videómegosztókról, mert szerzői jogot sért a filmek-sorozatok engedély nélküli terjesztése. A gyors feltöltés miatt pedig ocsmány minőségre le vannak butítva a videók, meg hatszáz reklám mögé rejtve, a legigénytelenebb nézési forma az ilyen online megosztók használata.

2020. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Almodban
2020. febr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hát az nCore meghívó jelenleg 3000 pont ÉS prémiumosnak kell lenni hozzá.

Kérdezd meg az ismeroseidet, h van e valamelyikuknek kolcson fiókja.


FYI: 1 pontot kap mindenki ha naponta belép egyszer. Feltoltésért se jár sok. Esetleg karácsony-szilveszter kornyékén lehet kérdezoskodni, akkor szokott olcsón lenni, egyszer volt, h 50-re levitték, akkor jópárat szétkuldtem.

2020. febr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért össze lehet szedni a pontokat, például ha népszerű torrentet seedelsz, meg több régi is bent van akkor is ha senki sem tölti. Én 12 ilyen torrenttel simán benne vagyok a top 100k-ban, ami napi +1, heti +2 és havi +4 pont. Úgyhogy ha minden nap belépsz, le és fel is töltesz, az havonta simán megvan 200 pont. Nekem van amúgy meghívóm és pontom is hozzá, csak prémium nincs - nem kell nekem, mert a kezdetek óta becsülettel visszatöltök mindent, még többet is. Így viszont nem engedi elküldeni.
2020. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fa_ember16 válasza:
Inkább nézz jobb mint a tv-t mert ott nem kell baszakodni jelszavakkal meg bejelentkezéssel. De viszont ott nincs minden fent. Remélem tudtam segíteni.
2020. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem a videa hibája, az illegális tartalmakra előbb-utóbb lecsapnak.
2020. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A videa sokkal jobban ügyel a szerzői jogokra, mint pl. a youtube. Ott sem lehetne egy darab feltöltött tv-műsor, film stb. csak saját felvételek. Két legális lehetőséged van.

Előfizetsz valamelyik szolgáltatónál, vagy megbékélsz azzal, ami van.

Szürke lehetőség, ha olyan helyet keresel, amin online lehet nézni filmeket, de letölteni nem tudod.

2020. febr. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!