Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud olyan animét amibe...

Sd kérdése:

Valaki tud olyan animét amibe 1 szerelmes pár van de az egyikkel történik valami nagyon rossz és szinte semmit nem tud tenni?

Figyelt kérdés
Amiből ez a kérdés született az a Sword Art Online: Alicization - War of Underworld Kirito és Alice. Remélem, hogy valaki tud ilyet meg mert nagyon megragadt benne. (Tudom hogy ott nem szerelmes pár volt) Válaszokat előre is köszi :)

2020. febr. 11. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát a SAO-nak csak az első évadát láttam, szóval nem tudom, hogy mennyire hasonlít arra, amire gondolsz, de


Golden Time

A srác elveszíti az emlékeit, új életet kezd, beleszeret egy lányba, aki viszont szereti. De a srác emlékei idővel elkezdenek visszatérni az új emlékei rovására, azaz idővel elfelejti a lányt, és mivel tudja, hogy semmit nem tehet ellene, elfogadja, hogy a lány szakítani akar vele. Végül egyébként megoldódik a dolog, és ismét összejönnek.


Most más hirtelen nem jut eszembe, de gondolkozok még. :)

2020. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kimi no Suizou wo Tabetai- megható, nem a szerelem van a központban, de elég jó

Shigatsu wa kimi no uso- az elején nem derül ki semmi, egy egyszerű zenés animének indul.

2020. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2. A Kimi no Suizou wo Tabetairól nem találtam magyar felirattót szóval ha még olvasod akkor tudsz küldeni 1 linket?
2020. febr. 12. 22:57
 4/4 anonim válasza:
Angolul néztem torrentel :( sajnos nem tudok magyar online linket!
2020. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!