Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért cenzúrázza a google és...

Miért cenzúrázza a google és youtube is a lapos föld és 9/11 wtc kereséseket és találatokat is?

Figyelt kérdés
Cenzúrázni soha nem a hülyeségeket szokták ezt a történelem bizonyitja. Hanem amitõl fél az aktuális hatalom.
2020. febr. 17. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem cenzúrázza. Simán rákeresek bármelyikre.
2020. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Támaszd alá
2020. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2020. febr. 17. 12:54
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem cenzúrázza ahogy a gyíkembereket, Marslakókat és ufókat sem. A "hatalmat" az érdekli hogy hatalma legyen, még örül is neki hogy hülyeségekkel foglalkoznak inkább az emberek.
2020. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ez nem cenzúra.

2020. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha algoritmust működtetnek ezeknek a tartalmaknak a leghátra sorolására és száműzik totálisan az ajánlott tartalmak közül is az cenzúra, de most nem a szakkifejezésen akartam vitázni, szűrik ezeket a tartalmakat és kész.
2020. febr. 17. 13:02
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Az, hogy mi melyik helyen kerül elö kereséskor, csak attól függ, mennyien keresnek rá az oldalra, semmi köze a cenzúrázáshoz vagy egyén megkülönböztetéshez. HA nem kerül kapásból elö, az csak annak a jele, hogy az értelmesebb emberek vannak többségben
2020. febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Se nem száműzik totálisan, se nem sorolják leghátulra.

Mellesleg attól, hogy nekem van valami tudásom mondjuk az asztrológiáról, de nem ajánlgatom neked hogy mesélek róla, az nem cenzúra. Egyszerűen csak semmilyen érdekem nem fűződik hozzá, hogy ilyen marhaságokkal traktáljalak.

Ettől még ha megkérdezel, válaszolok, mivel nincs cenzúrázva a tudásom.

2020. febr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16%
Valószínűleg önvédelmi eszköz a részükről, hogy ne lehessen őket beperelni azzal, hogy "ellentmondásos ideológiát" terjesztenek.
2020. febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem hittem amit állítasz, de most konkrétan rákerestem és tény, hogy mikor kábé utoljára talán 1 éve nézegettem ezt a konteót akkor egy más találati lista jött fel a "flat earth" keresésre a youtube-on! Most végül is annyi változott, hogy a lapos földet cáfoló és kifigurázó találatok jönnek fel és nem a lapos földben valóban hívők anyagai. Érdekes, bár nem helyeslem az ilyesmit de gondolom nem fogunk sokat veszíteni a lapos föld nélkül. Amit viszont gáznak találok és szintén igaz erre is rákerestem most, az a 9/11 féle konteók elrejtése! Na ez már gáz, mert amikor ilyesmiket is manipulál egy monopolhelyzetben levő szolgáltató az tényleg a múlt letűnt lapjait idézi, csak míg régen könyveket égettek és kiadókat fenyegettek most írnak egy programot.
2020. febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!