Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mondjak a szüleimnek?

Ilze kérdése:

Mit mondjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Bizonyos okokból lehet meg kell vizsgálnia nőgyógyásznak s mas városba megyünk, a szüleim is ott lesznek de nem akarom hogy tudjanak arról, hogy nem vagyok szűz. Igazaból az vagyok csak nincs meg a szűzhártyám mert volt egy időszakom amikor nagyon véreztem havinál és használtam tampont de ezt senki se fogja elhinni, lehet az orvos sem. Amúgy 19 vagyok.
2020. febr. 17. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
19 éves felnőtt, cselekvőképes nő vagy. Miért kell magyarázkodni? Egyedül mész be a vizsgálatra, mert jogod van hozzá, ami pedig ott történik és elhangzik, az csak rád és az orvosra tartozik. 19 évesen pedig senki nem kérhet számon akkor sem, ha már nem vagy szűz és rendszeres nemi életet élsz. Ideje lenne felnőni, meg tudatosítani a szülőkkel, hogy nem vagy már gyerek.
2020. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nagyon is felnőttem csak ők viszonyúlnak másképp hozzám. Jelenleg sincs senkim mert egyszerűen nincs egy szabad percem nyugodtan tőlük. Pont ezért vagyok ideges mert tudom mekkora hiszti lenne belőle.
2020. febr. 17. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 16 éves volt, amikor nőgyógyászhoz mentünk. Nem mentem be vele. Nehogy már a nászéjszakán is ott legyenek a szülők!

Valószínűleg az orvosnak sem tetszene, ha a szüleid ott lennének a vizsgálatnál.

2020. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A vizsgálatra csak akkor mehet be más valaki, ha a beteg (ebben az esetben te) ehhez ragaszkodik.

Másrészt a vizsgálat eredményéröl nem tájékoztathat az orvos senkit, hacsak nem kéred kifejezetten.

Azaz a szüleid se nem mehetnek be veled, se nem tudhatják meg, mit állapít meg az orvos.


Harmadszor a tampontól garantáltan nem sérül vagy tünik el a szüzhártya.

2020. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Uramisten, 19 évesen ennyire nem vagy tisztában a saját testeddel..?? Szüzesség elvesztése tampontól...?

Anyámborogass! :(

2020. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!