Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fila menyire magasít? Volt...

Fila menyire magasít? Volt egy kb.5 cm sarkú magas sarkúm, az jó volt. Vegyek inkább megint magassarkút vagy a fila is jó?

Figyelt kérdés

Az oszi társak piszkának a magaságom miatt. Amitotta szétment a magasarkúm kénytelen vagyok laposat hordani,de kapok egy másikat.

Érdemes egy fila cipőt megvenni(fekete, azért mert tetszik és bts sponzorálja😇)

Magassarkúba tutok menni. Mielőtt azért szóltok,hogy abba nehéz menni vagy valami. Úgy megyek benne mint egy normális cipőbe.


2020. febr. 17. 19:59
 1/8 A kérdező kommentje:
O igen. Jön a tavasz. Nem kéne magassarkú bakancs mi?
2020. febr. 17. 19:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Lol. Az osztálytársaid miatt hordassz magassarkút? Ne a cipőn problémázz, hanem fogadd el magad!
2020. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én most vettem magassarkú bokacsizmát. Ha nem annyira bélelt, akkor szerintem nincs vele semmi baj. A Fila cipőkért nem rajongok, inkább magassarkús ember vagyok, de ha neked az jobban tetszik akkor azt vegyetek
2020. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Épp az,hogy nem tudom. Mind2 tetszik
2020. febr. 20. 06:15
 5/8 anonim válasza:
Logikusan gondolkozva a Filát tovább tudod használni, úgyis jön a jó idő
2020. febr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És tesiórán mit csinálsz amúgy? Magassarkúban tornázol? Vagy akkor nem cikiznek az osztálytársaid?
2020. márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Zokniba xd
2020. márc. 25. 07:49
 8/8 A kérdező kommentje:
Am már convers cipőm lesz
2020. márc. 25. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!