Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Babaváró hitellel kapcsolatban...

Babaváró hitellel kapcsolatban valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A férjemmel szeretnénk felvenni a babaváró hitelt.

Nekem nincs meg a 3 éves jogviszony, neki még több is meg van megszakítás nélkül.

A kérdésem az lenne, hogy van-e olyan bank, ami nem nézi a feleség munkaviszonyát? Nagyon információt sehol nem találok erről, az egyik ismerősünk az OTP-nél vette fel, az ő férjének kellett munkáltatói igazolás, és az utolsó 3 havi munkabérről igazolás. Sajnos én nagyon megjártam, dolgoztam egy cégnél alkalmi munkaviszonyban fél évig, és ahogy aláírtuk a szerződést, kiderült, hogy várandós vagyok. Itt még nem lett volna probléma, viszont erős görcsökkel kórházba kerültem, és fenyegető vetélést állapítottak meg, szigorú ágynyugalom, felmondták a szerződésem januárban a próbaidő lejárta előtt 2 nappal..



2020. febr. 18. 18:03
 1/4 anonim válasza:
Ha csak a férjének van meg az is elég. Van olyan bank, ahol nézik a gyedet, gyest is, van ahol nem. Érdemes több helyen megpróbálni. Nekünk sem az OTP sem a K&H nem hitelezett, a Budapest Banknál sikerült a 10 millió. Szóval érdemes szétnézni.
2020. febr. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
[link] itt megtalalálsz mindent.
2020. febr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Megtalálsz
2020. febr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálunk nem is nézték a feleségem fizetését, az én nettóm elég volt. (Otp)
2020. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!