Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lehet úgy mondani "összeves...

Ha lehet úgy mondani "összevesztem" az egyik "jó" "barátnőmmel" mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja hogy nem beszélünk egymással többször volt ilyen hogy pár hétig nem szóltunk egymáshoz de most mit tegyek?? Azthiszem csak úgy eldobott 1 gazdagabb és okosabb lányért annyi titkot tudok róla azthiszem ezzel ő nem számolt mivan ha bosszut forralok (nem vagyok harahtarto)

-utoljára hétfőn láttam de csak 1 percre mert szált be a kocsiba (beteg asszem)

-rendesen az orvosnál láttam ahol furcsán viselkedtem ki akartam menni nem bírtam vele 1 térségbe lenni

-nekem majd megszakad a szívem hogy nincs akivel jót nevessek (lánnyal)

-1 gyerekkel lelkileg már többször is megroncsoltak kitagadtak úgy hogy én is halljam

- mit csináljak?

-megkéne bocsátani?

-vagy szarjam le?

Hogy kezdhetném újra a barátságot mit Irak neki?

Vagy ne kezdjem újra?

Légyszi segítsetek!!

Ebbe beleőrülök



2020. febr. 18. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Leírtad a megoldást: sz...rd le, legyen már tartásod!!! Tudod hogy mennyit érsz! Hát viselkedj is ennek megfelelően, ne pitizz soha senkinek.
2020. febr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De miért van az hogy bűntudatom van mert kórházba került és nem keresem (én is voltam 1 hete)de ő nem irt én nekem meg azért van bűntudatom mert nem írok hogyan felejtsem el? Hogy csinálják úgy hogy ne érdekeljen?
2020. febr. 20. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!