Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem rég összevesztem édesanyám...

Szabó Krisztike kérdése:

Nem rég összevesztem édesanyámmal, nem hajlandó szóba állni velem már 3napja. Azt mondja írjam le neki skypon ha van valami mondani valóm. Szeretnék tőle őszintén bocsánatot kérni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudjuk, hogy miért vesztetek össze, hány éves vagy, min vesztetek össze (nem mindegy, hogy anyós probléma van és 30 éves vagy, vagy nem vett meg neked valamit és 13 éves vagy) így csak azt tudom javasolni, hogy kérj tőle bocsánatot.
2013. febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20éves vagyok és sajnos mondtam olyat neki ,amit később megbántam.Most már tudom,hogy előbb kéne gondolkodnom ,mielőtt kinyitom a számat.Próbáltam már oda menni hozzá és leülni vele,de nem ért semmit.
2013. febr. 13. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát sajnos innen a távolból mi nem nagyon tudjuk rábírni,hogy álljon szóba veled. Előbb vagy utóbb úgyis megbékél, hiszen a lánya vagy.
2013. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Írd le skype-on lol,hova fajul a világ..

Legközelebb meg kislányom ha akarsz ebédet bökj meg facebookon?

Állj elé,mond meg neki őszintén ne haragudjon nem gondoltad komolyan,esetleg előtte kedveskedj neki valamivel.

Ha ezután is durcizik majd megbékél,te próbálkoztál.

2013. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vettem neki egy finom csokit és a kedvence virágát,de sajnos még egyenlőre hajthatatlan .
2013. febr. 13. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Na... megbékélt már? :)
2013. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zsopszii:3 válasza:

Én is vesztem már össze anyukámmal, 1 hétig tartott amíg duzzogott, de aztán odamentem hozzá sírva.. és mondtam neki h : anya szeretlek és ne haragudj. Minden megváltozott.

Kérj tőle bocsánatot, ha meg nem békél meg kedveskedj neki, ha aztánse.. akkorpedig kérdezd meg tőle: Anya szeretsz még?:))

2013. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!