Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova dobjam az üres aeroszolos...

Hova dobjam az üres aeroszolos flakonokat?

Figyelt kérdés
Olvastam olyat, hogy ha teljesen kiürült, akkor szabad a fémgyűjtőbe rakni, viszont olyat is, hogy veszélyes hulladék, szóval külön kell gyűjteni és leadni ki tudja hol... Van, aki simán kidobja a kukába, de szerintem az nagyon-nagyon rossz ötlet. Ki mit tud erről? Németországban élek, de így sem vagyok okosabb. Kit tudok megkérdezni, hol veszik át? Az már biztos, hogy többé nem veszek semmi aeroszolos terméket.

2020. febr. 19. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs rairva esetleg?:p Az ureset a femgyujtobe dobnam. Ugytudom ezeket ujra atvalogatjak ugyhogy max kiszedik ha megse. Ha nem ures akkor meg muszaj elhasznalni nincs mese:@
2020. márc. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!