Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes őszintének lenni ezen...

Érdemes őszintének lenni ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Elmondhatja itt az ember a dolgait úgy mintha egy közeli barátnak mondaná el? Vagy itt az oldalon sok a komolytalan felhasználó? Mit gondoltok? Tervezem hogy fel tegyek egy kérdést életem egy részéről vagyis amiben vagyok leírnám és érdekelnének a hozzászólások, meg hogy tudnak e útmutatást adni, segítséget, csak úgy gondolom elég bizalmas is lenne, nemtudom hogy merjek e kitárulkozni
2020. febr. 20. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan írd le, hisz anonim. Biztos lesznek sértő, bunkó hozzászólások, de vannak segítőkész emberek is (pl én).
2020. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Barát Csaba válasza:
Nem kell mindent leírni, elég csak a lényeget!
2020. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Elég sok a kötekedő meg az irigy, szitkozódó. Szóval ezeket hagyd figyelmen kívül de lesz jó tanács is.
2020. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi a célod?

Segítséget biztos kaphatsz, csak ne itt, az egyébben kérjed.

Viszont lesz ott lehúzás is bőven, azt is ki kell bírni.


De ha az egód szeretnéd fényezni, az itt nem megy. Ahhoz regisztrálj egy társkeresőre.

2020. febr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!