Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Én már régóta válaszolok...

Én már régóta válaszolok kérdéseket ezen az oldalon. Észrevettem, ha tényleg a való-igazat megírom, abból mindig lehurrogás, lepontozás lesz.Miért kell őszintének lenni?

Figyelt kérdés
Akkor miért írjam a valót? Írok majd valamit, aztán osszátok!
2009. jan. 15. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Kérdésre kérdéssel: miért kell komolyan venni a pontozást? Az egész egy hülyeség; mindenki tudja előre, mit szeretne hallani, és annak ad pluszpontot. A másik felet meg lehúzza.

Viszont még ha sért is valaki az igazság, esetleg idővel mégis a hasznára válhat. Ezért kell őszintének lenni. Különnben az egésznek semmi értelme nem lenne, és az egész honlap a hazug népszerűségszerzésről szólna, ami eléggé szánalmas volna.


Ettől függetlenül azért a stílusra oda kell figyelni.

2009. jan. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem azért légy őszinte, hogy önmagad legyél. Végülis itt azért írunk válaszokat, hogy a legjobb tudásunk szerint segítsünk egymásnak. Ha olyasmit írnánk, amiben valójában nem hiszünk, nem is lenne értelme ennek a fórumnak. Szerintem a pontokkal nem kell foglalkozni, ha csak egyetlen embernek segítettél a válaszoddal, már megérte leírni. Nem kell szégyelni a gondolataidat/élettapasztalatodat/vélaményedet, csak azért, mert van akinek nem tetszik vagy nem ért vele egyet. Az úgyis lehetetlen, hogy mindenkinek megfeleljünk! Szóval csak őszintén, továbbra is :))
2009. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Én igazából leszarom ha lepontoznak. Az oldal célja a segítségnyújtás, nem a félrevezetés. Szóval leírom azt amit gondolok, nem azt amit a kérdező olvasni akar. De sajna az oldal olyan mint az ÉLET: őszinteséggel és az igazsággal nem mész semmire, csak ha átgázolsz, megalázol és tönkreteszel mindent és mindenkit.
2009. jan. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Azért, mert nincs agyad, és marhaságokat írsz, őszintén. Ennyi.

Kit érdekel a pontozás, látjuk, hogy tele van idiótákkal az oldal, nehogy már az ő véleményük legyen a döntő...

2009. jan. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem már nem érdekel a pontozás. A családi kapcsolatokat szoktam olvasni most is van pár kérdés a gyerektartásról. Amelyik nők fellázadva és felháborodva fújjognak a pasira és bíróságot követelnek meg hogy minél jobban legyen megkopasztva a férfi az 100%on van. Azok a válaszok, amik tényleg át vannak gondolva és nem a düh szól belőlük egytől egyik le vannak pontozva meg szólva. Én ezekre a kérdésekre már nem is válaszolok! fölösleges!
2009. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
ja a legviccesebb... volt egy kérdés, hogy menni a max adható cafeteria. írta az első hozzászóló, h ogy 400körül van, én meg válaszoltam, hogy nekünk 490ezer. Erre lepontoztak 70százalék körülire! csak azt nem tudom ebben a válaszban mi volt a rossz? vagy csak irigyek, hogy én egyáltalán kapok és az nem tetszett????
2009. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Én is emiatt nem értem a lepontozást, mint amit az előttem válaszoló írt le. Szóval, hogy ha leírom, hogy én mit tapasztalok, az miért rossz? Főleg, ha a kérdésre válaszoltam 100%-osan. Amúgy van, akit félrevezethet a lepontozás.

K

2009. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
lehet hogy béna kérdés,de tényleg nem tudom:mi az a cafeteria?
2009. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
béren kívüli juttatás, pl kajajegy, ajándékutalvány, kultúrautalvány, sportbérlet stb. Amit a céged ad a fizetéseden felül.
2009. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdések kilencven százalékában a kérdező már rég eldöntötte, hogy milyen választ vár. Rögön látszik az is, ha valaki csak vitát akar szítani. A pontozás véleménynyilvánítás a válaszról. Ha azt kérdezem, hogy szép vagyok-e, és azt válaszolod, hogy igen, zöld kéz, ha nemet írsz piros. A legtöbb ember így működik. Lázadozni lehet, de minek? Továbbá mindenki a saját véleményét tartja a legjobbnak, ez is általános emberi tulajdonság. Tényleg olyan fontos, hogy vadidegenek mit nyomnak a válaszodra? Nyilván nem ezért válaszolgatsz, hanem segíteni szeretnél. Hát tedd, és ne a százalékokon morfondírozz!
2009. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!