Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van még rá esély hogy komplett...

Van még rá esély hogy komplett szakallam lesz?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok mindig is vagytam egy meno szakallra amit a barberom nyirna csak hat kar hogy azt csak a hajam tudja mert szakallban nem lennek rossz mert mindenhol no viszonylag surun de a szam ket oldalan egy 3-4 cm kor alaku kihagyas van az utobbi 1-2 evben feladtam hogy lesz valaha is szakallam egyaltalan nem nott viszont mostanaban eszrevettem hogy nonek a szoke szakallszorok de amint levagom egyaltalan nem lesz sotet... mit gondoltok errol tudomasom szerint ha mar 18 evesen nincs komplett szakallad akkor veszett tema de tenyleg igy lenne?

2020. febr. 21. 22:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Hozzateszem edesapamnak bitang eros szakalla van!
2020. febr. 21. 22:41
 2/2 anonim ***** válasza:
Van rá esély, de nem 1-2 év... nekem anno ugyanígy volt, 40 éves koromra nőtt rendesen körbe. Ez van, genetika.
2020. febr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!