Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan nyugtassam le magam ha...

Hogyan nyugtassam le magam ha a feletteseim kretének?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé rászálltak arra a területre ahol dolgozok. Összesen ketten vagyunk ott. Mielőtt idejöttünk egy káosz volt az egész műhely. Felgyorsítottuk a gyártást, mindig rend van, minden munkánk kész van időre. Állandóan azt hangoztatják hogy itt mindenki egyenlő, mégis olyan szabályokat találnak ki ami eleve nem a mi feladatunk, illetve a termelést is lassítják. Ők 8 órából 5-öt alibiznek mivel őket nem figyeli kamera állandóan. Olyan dolgokat várnak el amit még ők sem tartanak be. Ott tartok hogy inkább majd otthon eszek mert én olyan szinten undorodok tőlük hogy nem vagyok hajlandó leülni velük egy asztalhoz. Folyamatosan a nagyfőnök f@$zát szopkodják mert mind kapott egy hangzatos pozíciót amivel kitörölhetik a seggüket. Pl látogató csoportvezető. Nincs is itt soha látogató... Hiába dolgozunk rendesen, egyszerűen semmibe vagyunk nézve. Munkahely váltás egyenlőre nem opció. Szóval a kérdés hogy hogyan nyugtassam le magam amikor ok nélkül szivatnak mielőtt leosztom őket.

2020. febr. 24. 11:44
 1/7 anonim válasza:
100%

Szorítsd össze a fogaidat és a záróizmodat, a fejedben mondj el minden létező szitokszót, aztán, miután elmentek, halkan adj hangot az előbbi szitokszavaknak és beszélj magadban. A magadban beszéléstől nem leszek bolond.


Én anno, amikor idősek otthonában voltam gyakorlati helyen, egy hónapig, a felettesek (a takarító is felettem állt... szóval mindenki) 1-2 kivétellel nagy fa**ok voltak, főleg a főnővér. Az a boszorkány összehívott mindenkit a szárnyból és megszégyenített mindenki előtt olyan vádakkal, amik nem is igazak. A hírem a másik szárnyba is eljutott. Csikorgó fogakkal bírtam végig, anélkül, hogy beszóltam valakinek.


Igaz, neked nap mint nap el kell viselned, nincs az az apró öröm, hogy xy hét és vége, egy biztos dátum, de érted... muszáj. Sok az idióta. :/

2020. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mélylevegő, elszámolsz 10-ig és hasonlók. Az élet sajna ilyen, sokszor azt csesztetik aki csinál is valamit - elvégre azt lehet terhelni meg osztani neki az észt aki amúgy is dolgozik (aki nem csinál semmit attól hiába várnának el plusz melót, a meglévőt sem csinálja meg). Pont olyan mint a lófogat, amelyik paci a legjobb azt fogják mindig be a kordé elé.
2020. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ezért kapod a fizetésed.
2020. febr. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. MEnj be a nagyfőnökhöz és mondd meg neki hogy cseszegetnek. Mondd meg neki hogy a cég az olyanok munkájából él mint te akik lelkiismeretesen dolgoznak és ha mindenáron el akarják üldözni azt akitől megy a szekér akkor csak rajta! Te bármikor találsz másik melót, a profitkiesést meg majd megmagyarázzák a bunkók akik téged csesztetnek. Szerintem nyugodtan szólj vissza azoknak is. Mondd meg nekik hogy be lehet kussolni, mert itt nem az ő lógásuk hozza a profitot hanem a ti munkátok!
2020. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos a nagyfőnök is egy kretén. Pont ő az aki állandóan a kamerákon flessel mert nincs élete. (Ez egyébként törvénybe ütközik tudtommal)


Ha épp nincs munkánk akkor már a csincsilláinak telefonálgat hogy csináljunk olyan dolgokat ami nem a mi feladatunk. Pl.: CNC-sként hőtartó burkolatot a melléképületbe...

Most már nem csinálok egyébként balhét. Pár hónap és itt se vagyok. Megbeszéltük kollégámmal hogy együtt mondunk fel. Majd a csincsillák jöhetnek dolgozni helyettünk. Ja hogy ők nem értenek a CNC-hez... 😃

Akkor majd felvesznek valakit... Akit hónapokig kell betanitani, már ha elvállalja ennyiért ezt a melót.


Ez nyugtat egyébként meg, hogy marha nagyot fogok röhögni rajtuk amikor rájönnek hogy több száz milliótól esik el miattuk a cég és elvesztik a megrendelőket...

Köszi mindenkinek a választ!

2020. márc. 8. 23:50
 6/7 anonim ***** válasza:

CNC-s vagy? :D Na olyant akasszanak le a fogasról hirtelenjében! :D


Amúgy meg minden főnöknek van főnöke. A felmondáskor meg lehet keresni az első normálisabbat a láncban. Aztán neki meg lehet írni hogy mi miért van...

2020. márc. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nálunk kicsit más a helyzet. Az övé az egész cég, így valójában neki nincs főnöke..
2020. márc. 10. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!