Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legszívesebben megszüntetném...

Legszívesebben megszüntetném minden kapcsolatomat ezzel a modern világgal. Más is érez így?

Figyelt kérdés

2020. febr. 25. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
És mi tart vissza? Én éltem vadon haverommal 1 hónapig, lefogadom, hogy sokkal tovább te sem bírnád.
2020. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen
2020. febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen, mostanában akad néhány ilyen tájékozatlan ember.

Költözz ki egy hónapra tanyára, azt se fogod bírni.

Pedig ott még van kapcsolat.

2020. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Jaja, én is mélyen depressziós vagyok.
2020. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Konkrétan mi a baj? Egyébként én nem tévézek így a világ jó részével már meg is szűnt a kapcsolatom. Ezt javaslom neked is! :)
2020. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Hírek kerülése kész lelki Kánaán!
2020. febr. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%
"Lepontoztam mindenkit - így szakítom meg mindenkivel a kapcsolatot." /az átlagos gyakoris pontozó troll/
2020. febr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Igen. Reggel megyek reggelit venni és ahogy kilépek az utcára, káromkodást hallok, drogozó 14 évesek stb. Másrészt az is zavar, hogy ténylegesen tönkretesszük a bolygót és mindegy, hogy mindenki odafigyel, mert ha 1 ember leszarja, akkor kuka az egész.


Régen a húgom akart játszani velem, most én akarok vele, hogy ne a telefont nyomkodja. Pedig csak 6 éves.


Na meg alapból, hogy az emberek vagy istenítik magukat, vagy meg akarnak halni. És poénból olyan dolgokat mondanak stb.


Egy nyáron 2 hétig az erdőben lévő kertünkben éltünk, sokkal jobb volt. Persze nyilván nem mint az ősemberek, de néha elegem lesz mindenbő.

2020. márc. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!