Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki gondolkodott már el...

Crazyxgirl kérdése:

Valaki gondolkodott már el azon, hogy ha meghalsz, a féltett, titkos naplódat ki olvassa majd el? Illetve előtte elégetnéd vagy odaadnád valakinek? Mit tennél vele?

Figyelt kérdés
Egy olyan naplóról van szó, amit teljesen őszintén vezettél, mindent beleírtál, jót és rosszat is, 7 éven keresztül!

2020. febr. 27. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom megérteni azokat, akik a haláluk előtt elégetik a fényképeiket, vagy a naplójukat. Önző dolognak tartom. Ezek mind értéket képviselnek, még akkor is, ha a tulajdonosuk nem közismert ember. Szerintem, mindenki hagyjon minél több információt maga után, amelyet majd az utódok megőriznek és ápolnak.
2020. febr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Ha meghalok akkor végre megmenekülök ettől az élettől. Nem írok naplót, de ha írnék is a legkevésbé se érdekelne hogy utána itt mi lesz 😃
2020. febr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem írok naplót, de ha ínék, azt számítógépen írnám és olyan jelszó lenne rajta, amit nem törne fel senki egyhamar.
2020. febr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár nem vezetek naplót, de k...vára nem azon gondolkozom hogy mi lesz halálom után. Azon pörög az agyam, hogy mi lesz előtte, hogy legyen a lehető legteljesebb, hogy tudjak minden jót belepasszírozni még (és remélem az a köcsög kaszás a lehető legkésőbb jön).
2020. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló szerintem meg te vagy túl kíváncsi. A halál a legintimebb dolog egy ember életében, oda mind egyedül megyünk. Ha ez a végakarata, akkor ez van. Mellesleg semmit nem jelent az, ha halálod után valaki elolvassa. Akkor te már nem vagy, és igazából mit is számítana ha valami kiderül rólad? A közvetlen családtagok emlékeznének rá mondjuk pár tíz évig utána meg elfelejtődne. Semmi sem tart örökké.
2020. febr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!