Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Állampolgárság megszerzése 30...

Állampolgárság megszerzése 30 év után?

Figyelt kérdés
Most már 30éve élek Magyarországon. Itt végeztem el minden iskolát. Állandó bejelentett lakcimmel rendelkezem. 2hónapja született egy lányom is az országban. Házas nem vagyok. Sok bejelentett munkahelyem volt de a honosításhoz 3 év folyamatos munkaviszonyból származó adóbevallást kérnek. Az most nekem nincs mivel volt hogy 1 évig dolgoztam utánna 1 évig nem majd 2 év és 1 évig nem. Szóval nincs folyamatos 3 évem. Ezt nem lehet kikerülni vagy mindenképpen most megint várnom kell pár évet amig meglessz a 3 év. Egyébként román állampolgár vagyok. Egyszerűsített honosítás nagyon körülményes lenne. Valakinek saját tapasztalat vagy ötlet?

2020. febr. 27. 11:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!