Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért majmolja mindenki szabó...

Miért majmolja mindenki szabó pétert?

Figyelt kérdés
Akárkitől kapok tanácsot,hogyan legyen jobb az életem jaj nézz olvass szabó pétert meg brian tracy-t. Sokszor már az agyamra mennek ezekkel a kamus emberekkel.
2020. febr. 27. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert nincs maguktól egy értelmes önálló gondolatuk, és nem látnak át a szélhámoson.
2020. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

# 1


Sokan pl ez aslapján kezdenek el önbizalom trénerkedni,vagy másokon segíteni és mindig ezeket a szar sablonokat hozzák fel mert az ő életüket,hogy megváltoztatta,hogy elolvasták,megnézték...

2020. febr. 27. 12:30
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkora nagy lehúzás ez a társadalom,hogy az már szégyen.
2020. febr. 27. 12:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért mert működik a placebó.
2020. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem sokszor az is eszembe jut mikor mondogatják egyedi ember vagy ha értesz valamihez még egyedibb,szerintem ez a mondás sem állja már meg 7,5milliárd ember mellett a helyét.Mert egyre több ember ért ugyan ahhoz amihez én vagy más abban meg semmi egyedi van,ezek a sablonokat pufogtató emberek is egyediek szeretnének lenni de mivel ugyan azt ismételgetik mint jó pár millió ember szerintem egyáltalán nem egyediek.
2020. febr. 27. 12:33
 6/10 A kérdező kommentje:

# 4


Amúgy ha én is elkezdeném ezt a dolgot simán tudnék pénzt csinálni belőle de valahogy nem akarok embereket lehúzni.Mindig eszembe jut az én segíteni akarok másoknak csajozási oktató ismerősöm de gondolom a ropogós forintok is jól esnek a kicsi szívének :)

2020. febr. 27. 12:44
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma is kaptam pár szabó péter idézetet,ezeknek tényleg nincs saját gondolatuk?Én saját magamtól is tudnék idézni nem ilyen csaló f..kalapoktól.
2020. febr. 27. 14:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert az emberek olyanok, mint a birkák, arra mennek, amerre a többség.
2020. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Brian Tracy nem kamu ellenben a díszfa$z szabó péterrel. Petike csak Tracy munkáját lopkodja és forgatja ki...
2020. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

# 9


Hát nekem brian tracy sem igazán jön át.

2020. febr. 27. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!