Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miér5 viselkedik így?

Anika2225 kérdése:

Szerintetek miér5 viselkedik így?

Figyelt kérdés
A férjrnrt meg fogtam hogy egy másik nőnek a kèpet lájkolgatta a tudtom nèlkül ès a bejegyzèseit.Amikor számon èrtem hogy ez mi akkor majd nem nekem jött ès azt mondta azzal mèg nem szexeltek a nővel hogy lájkolta földön elkezdett engem hibáztatni mindenèrt ès azt mondta unja a házasságunk.Nagyon rosszul estek a szavai mert úgy érzem nem szolgáltam erre rá.
2020. febr. 28. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha azt mondja, hogy unja a házasságotokat, akkor tökmindegy like-olgat vagy sem, ott már komoly baj van.

Ha tényleg így gondolja és van gyerek akkor irány egy párterápia (a gyerek miatt, legalább ő ne sérüljön a válás során).

Az más kérdés, hogy honnan tudod, hogy like-olgat... ezek szerint nem tudtod nélkül, de ebben a kapcsolatban már rég más hibák vannak ha ennyire ingerülten reagáltok egymással mindenre.

2020. febr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Betegesen féltékeny vagy. Egyáltalán nem normális, ha azt nézegeted, hogy kiket lájkol és felügyelni akarod.
2020. febr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted az normális dolog az hogy figyeled, hogy kinek a képét kedveli? Ráadásul még számon akarod kérni, hát őszintén megmondva komoly probléma van veled ha meg vissza szól akkor te vagy megsértődve?


Nagyon sajnálom a férjed hogy ilyen beteges féltékenységi rohahos felegége van.

2020. febr. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok betegeséén féltékeny de ő mindig számon tud engem kérni olyan alapon hogy ha az én kŕprim lájkolja be fèrfi de ha ő lájkolgat mást az nem baj plussz ez a nő akiről beszélek nem csak simán lájkolja hanem szívvel ezért kerestem rá ès ezért néztem utánna nem azért mert betegeséén fèltèkeny vagyok
2020. febr. 29. 00:26
 5/8 anonim ***** válasza:

"nem csak simán lájkolja hanem szívvel ezért kerestem rá ès ezért néztem utánna nem azért mert betegeséén fèltèkeny vagyok

"


De pont az vagy, hogy ilyen miatt neki állsz nyomozni.

2020. febr. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az vagy... Betegesen féltékeny a párod meg egy fsz, hogy nőket szívecskéz... Mindketten rosszul csináljátok.
2020. febr. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért téged sem kell félteni, mikor heteken keresztül amiatt faggatóztál itt, hogy egy srác meghívott kávéra, de te megmondtad, hogy kapcsolatban vagy, aztán utána a srác nem keresett. Erről pl. tudott a férjed? Mert így nem csoda, ha belefárad a kapcsolatba.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2020. febr. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 2*Sü ***** válasza:

> A férjrnrt meg fogtam hogy egy másik nőnek a kèpet lájkolgatta a tudtom nèlkül ès a bejegyzèseit.


Mert ez a szokás mostanában. Az ember közösségi felületen megoszt dolgokat, amire az ismerősei reagálnak (kommentálják, lájkolják, stb…). Én stabil párkapcsolatban élek, és bár nem használom annyira aktívan a Facebookot, Instagramot, mint az átlag, de ha úgy érzem, hogy valami kicsit kitűnik a többi „zaj” közül, azt néha szoktam kommentálni, lájkolni is. Függetlenül attól, hogy történetesen a bejegyzés, komment milyen nemű ismerősömtől származik. Hiszen ők az ismerőseim, vannak közöttük nők is, férfiak is, nyilván mindkét nem ír olyat, ami érdekes lehet.


> Amikor számon èrtem hogy ez mi


Bocs, de ha valaki ezt számon kérné rajtam, akkor nem sokáig maradnék a közelében.


> ès azt mondta azzal mèg nem szexeltek a nővel hogy lájkolta


Hát igen… Az egyikből nem következik a másik.


> elkezdett engem hibáztatni mindenèrt ès azt mondta unja a házasságunk


Gondolom nem az első féltékenységi jeleneted volt.


> Nagyon rosszul estek a szavai mert úgy érzem nem szolgáltam erre rá.


Én meg úgy érzem, hogy de. Én nem nézem meg, hogy a kedvesem kinek a képét, bejegyzését lájkolta, kivel milyen rendszerességgel vált üzenetet. Vannak ismerősei, nyilván vannak férfi és női ismerősei. Attól, hogy együtt vagyunk, attól ezek még az ismerősei, az életének a fontos részét képezik, a baj az lenne, ha nem tartana fent velük kapcsolatot. Igen, mindkét nem számos tagjával. Ha a kapcsolatunkban problémák lennének, hát a másokkal való – a baráti kapcsolatnál többről szóló – kommunikáció az nem oka, hanem tünete a kapcsolati problémának.

2020. febr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!