Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a jelenlegi világképete...

Szunyo37 kérdése:

Milyen a jelenlegi világképetek? Mi a véleményetek a földről az életről, a nem életről, és merre tartunk? M ire számítok a jövőben?

Figyelt kérdés
Olyan válaszokra vagyok kíváncsi, amik a földi világunkat érinti. Egy bolygó, ahol olyan lények élnek ami kitudja, miért pont itt jöttek létre, vagy alkották meg őket, és nem csak az emberre gondolok. Mennyire gondoljátok azt, hogy tényleg fejlettek vagyunk, vagy csak az egonk mondaja ezt velünk.
2020. febr. 29. 07:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Az itteni élővilágban a mi agyunk a legfejlettebb az ész tekintetében. A jövőben ez tovább fog fejlődni.

Bár igaz, hogy ezt annak idején az előember, még előbb a majom is elmondhatta magáról.

2020. febr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az amit régebben a jövőről vizionáltak, úgy érzem egyre elérhetetlenebb. A technológiai fejlettség országonként egy-egy csomópontban összpontosul és egyenlőtlenül oszlik meg.


Szerintem nem sok minden fog változni az elkövetkezendő években, csak a szokásos: jobb telefonok, tévék, új személyes kütyük.


20-30 éven belül talán megvalósul a Marsra szállás. Egyre közelebb kerülünk az autonóm járművek fokozatos (de nem rohamos) elterjedéséhez.


Sőt, szerintem a legtöbb ember értelmileg és érzelmileg nem sokat változott, csak a fejlettebb materiális eszközöket használják ki.


Egy nagyobb, világméretű társadalmi és politikai paradigmaváltáshoz tényleg egy nagy háború, vagy katasztrófa vezetne el. Amit a legtöbb ország nem akar és próbál megelőzni. Ez viszont jó.


Nekem nagyjából ez a véleményem, pontosan mire keresed a választ kérdező?

2020. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!