Mit fognak tenni?

Figyelt kérdés
Elhagytam a táskámat, amiben benne volt a személyim és 0.3g fű. Rámírt egy csaj hogy megtalálta és leadta az örs vezér terén. Ott megkérdeztem de nem találták. Mi van akkor ha a rendőrségre kerül. (Mert az iratokkal elhagyott dolgokat oda szoktak vinni szerintem) Átkutatják? És ha megtalálják mit tesznek? Nem feltünő helyen van benne. Nem szoktam ilyeneket csinálni, csak egyik haverom adta hogy odaadjam egy másik csajnak. Elore koszonom a valaszokat.
2020. márc. 2. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A rendőrségen megnézik mi van benne és jegyzőkönyvet vesznek fel a talált tárgyakról, azért hogy ne "tűnjön el" közben a raktárban semmi, nyomon lehessen követni.

Nem kutatják át cm-ről cm-re, de a főbb értéktárgyakat listába veszik.

Ne drogozz :) egyébként 0,3g nem olyan nagy mennyiség, ha megtalálják eljárást indítanak hivatalból, de majd azt mondod nem tudod hogy került bele - nem is volt nálad ugyebár a tasid, bárki beletehette (bár nem túl életszerű). Behívnak kihallgatásra, tagadsz és kb. kapsz egy ügyészi figyelmeztetést.

2020. márc. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es ha az orson adtak le? Akkor az utana hova kerul? A bkk talalt targyakhoz? Vagy van ra esely hogy a rendorsegre kerul? Egyebkent koszonom a valaszod. Nagyon nagyon izgulok hogy most mi lesz. Meg kiskoru vagyok, nem multam el 18
2020. márc. 2. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja mondd el hogy nem a tied hanem másnak vitted! Akkor már terjesztésért fognak bevarrni. :D
2020. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2020. márc. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi. Nem talaltak a taskam. A bkk talalt targyaknal se volt. Nagyon remelem hogy orokre eltunt
2020. márc. 7. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!