Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi történik? Mit fognak...

Mi történik? Mit fognak tenni? Sos

Figyelt kérdés
Eltűnt ismerősömnek 7000 forintja. 6000ft visszakerült. Behívtak kihallgatásra engem is, pedig mikor visszakerült nem tartózkodtam itt. Mit tesz ilyenkor a rendőrség? Találtak egycetlit, arról vesznek ujjlenyomatot? 5 hete történt.
2020. febr. 24. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:

semmit. megkérdezik, mit tudsz róla, te voltál-e, aztán lezárják az ügyet pár hónap után.

nekem százezernél is több "tűnt el", semmi eredmény.

2020. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És a kihallgatásról miért nem küldtek hivatalos papírt? Csak telefonáltak, hogy mikor hova miért menjek.
2020. febr. 24. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Amennyire félsz, keresztbe lenyelnek a kihallgatás alatt. Vagy is, hiányzik 1000 forint. Ez egy olyan összeg, hogy a főkapitányságon is mindenki ezen dolgozik, hogy felderítse a tettest.
2020. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöd is baromi ráérős ember lehet, hogy 1000 ft miatt feljelentést tett a rendőrségen.

Egyébként nem hiszem, hogy ujjlenyomatot vennének. 1000 ft miatt nem fognak hivatalos nyomozást indítani.

Amúgy meg ha semmi közöd nem volt a dologhoz, akkor miért parázol ennyire?

2020. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"És a kihallgatásról miért nem küldtek hivatalos papírt? Csak telefonáltak, hogy mikor hova miért menjek."


Lehet, hogy csak az ismerősödék szórakoznak veled, vagy be akarnak húzni a csőbe... honnan lenne meg pont a te telefonszámod a rendőrségnek?

2020. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.000 forint miatt feljelentés és még foglalkoznak is vele, plusz tanukat hívnak be??? Enbek nincs valami minimális értékhatára?


Nelem nagy hihetetlennek tűnik, meg aki 1.000 fprint miatt feljelentést tesz... Anno kórházban kiraboltak 15.000 forinttal, mégsem tettem.


De rendőrségtől kaptál levelet? 1.000 forintnál a cécó is sokkal többe kerül, sőt az útiköltség is.


Te voltál, hogy ennyire parázol? Szerintem isegszivattak, 1.000 forinttal nem foglalkoznak.

2020. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendőrségtől hívtak fel. Továbbították az adataimat a kollégiumból.
2020. febr. 24. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!