Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S. Miért viselkedik így...

S. O. S. Miért viselkedik így a legjobb barátnőm? Nagyon kezd elegem lenni belőle, a folytonos beváltatlan ígéreteiből. Na szóval úgy volt hogy ma itt alszik, amit már régen megígért és kb 4szer mondott le.

Figyelt kérdés

Nem volt ez most sem máshogyan.Tegnap még azt beszéltük hogy itt alszik és elleszünk a városban csavargunk stb.

És mondta is hogy oké.Ma elmegyek hozzá, na mondom akkor este, elkezdi nem tudja, felhívta egy fiú (akivel régen volt egy kis kaland, sex)Na gondolom a fiú most is arra pályázik hogy "megtegye" a barátnőmet.Ő meg megy.Mondta is hogy ma mindenféleképpen lejön, de egyáltalán nem jött el hozzánk.Nagyon rossz hisz én azt hittem hogy nagyon jó barátnők vagyunk, biztosan csak én tévedtem.4éve vagyunk barátnők,ezt nem várnám hogy a képembe hazudjon állandóan, és hogy ne csak a fiúk legyenek fontosak számára hanem én is.:( most amúgy nagyon elvagyok szomorodva, mert az is jól esett volna ha azt mondta volna hogy nekem nincs e kedvem vele menni.Inkább megy egy olyan lánnyal akit utál!


2010. júl. 24. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne hívd többször...majd amikor ő hív,akkor szólj neki,hogy miért nem hívtad!Aztán csak az eszéhez kap..ha meg nem,akkor mondod,hogy:"Itt a vége,fuss el véle!"
2010. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg vele beszélni, hogy ez rosszul esik neked, hogy megígéri aztán mégsem. Ha nem mered megmondani neki akkor legközelebb mond azt, hogy "de a múltkor is megígérted és nem jöttél!" vagy valami ilyesmit, esetleg csak célozgass. Ha ő hív valahová akkor mondj igent aztán az utolsó pillanatban mond le. Akkor lehet, hogy megértené.

Bocsi csak ennyi jutott eszembe így hirtelen.

2010. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De mondtam neki tegnap is, hogy holnap is lemondod mint eddig mindig, elkezdi nem dehogy én is akarok menni.
2010. júl. 24. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!