Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri ebayen...

Szerintetek megéri ebayen vásárolni? Animés, cosplayes dolgokra gondoltam

Figyelt kérdés
vagy tudnátok írni hasonló oldalakat amik megbízhatóak?

2020. márc. 9. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked kell, amit ott találsz, és hajlandó vagy annyit áldozni rá, amennyiért ott adják, akkor neked megéri.
2020. márc. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát érdemes utánanézni a terméknek más oldalon is. Én pl egyszer rendelten egy Naruto-s kunai-t, és alapból ebay-ről akartam, de aztán megtaláltam a gyártó oldalát, ami sokkal megbízhatóbb és olcsóbb is volt.
2020. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én rengetegszer rendelek cosplayt ebayről, viszont az hogy megéri-e attól függ, hogy mennyiért veszed meg és hogy honnan. Tehát például ne számíts csúcsmínőségre egy 2500 forintos parókától, de azért általában jók szoktak lenni. Ha az euból rendelsz drágább lesz, de hamarabb megjön, kínából pénzt spórolsz de időt nem. Az idő pénz, én ezt szoktam figyelembe venni.
2020. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!