Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki folyton bekopog, és...

Valaki folyton bekopog, és mire kiérek már nincs ott, nagyon félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyedül leszek itthon egész éjszaka,nagyon meg vagyok ijedve. 18l
2020. márc. 9. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha hallod egyszer megint próbáld meg kifigyelni,ki az.
2020. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem valaki szórakozik veled.

Ha tudni akarod, hogy ez természetfeletti-e, vagy sem, szórj ki sót az ajtótok elé.

Nagy félkörívben, és azon belül is szórd.


1) A só a szellemeket távol tartja - ahogy láthattuk a Supernatural-ban is Sam, és Dean Winchstertől - mellesleg ez igaz is. Tehát, ha valóban szellem, nem fog többet az ajtódon kopogni.

2) Aki szórakozik veled, annak ott lesz a lábnyoma Így viszont tuti biztos leszel benne, hogy ember az illető, akit ki lehet figyelni, az ajtó mögött állva, akár valami zajjal el lehet ijeszteni, lekamerázni stb.


Ne félj! Mert épp ez a cél, hogy rettegésben tartsanak.

Ha épp nem este lenne, azt mondanám eddz a Supernatural TV sorozattal, "mivel a SupNat fanok nem félnek semmitől, mert minden szörnyet tudják mivel kell kiirtani!" :)

((Én konkrétan ki nem állhatom a horror filmeket, és ebben a sorozatban is van némi horrorisztikus elem, de mégis imádom a sorozatot!))

2020. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, valamelyik 8-10 éves hülyegyerek a szomszédból. Te sosem csináltál ilyet kiskorodban? :)
2020. márc. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szórakoznak a szellemek.
2020. márc. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 robi1980 ***** válasza:
Szerelj kamerát a bejárati ajtó fölé.
2020. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!